Choinki światłowodowe

Choinka światłowodowaJeżeli myślisz, że technologia led owa niczym Cię już nie zaskoczy – mylisz się! Jeżeli masz już żarówki led w przed domem, na podjeździe, w piwnicy i w ogrodzie, jeżeli ozdabiają one Twoje domowe meble, klatkę schodowa, jeśli tworzą klimat w łazience, sypialni oraz w salonie, to możesz przygotować się na jeszcze jedną niespodziankę – choinki światłowodowe!

Choinki, które posiadają zintegrowany system światłowodów to pomysł najnowszej generacji, który zapewnia przepiękne efekty! Dzięki wykorzystaniu światłowodów w ozdobach świątecznych oraz na samych choinkach, zostaje stworzony zupełnie niepowtarzalny świąteczny klimat, który z całą pewnością spodoba się całej rodzinie. Ozdoby, ale także końcówki gałęzi mienią się światłem w kolorze białym, zielonym, fioletowym, niebieskim, żółtym oraz czerwonym, dając piękne, oryginalne i klimatyczne efekty.

Choinki światłowodowe można zakupić w różnych rozmiarach, rozpoczynając od najmniejszych 60 i 90 centymetrowych, po te nieco większe, mierzące 120, 150, 180 cm, a nawet 220. Przy wyborze tego typu choinki warto zwrócić uwagę nie tylko na jej wielkość, ale przede wszystkim na ilość święcących igiełek, gdyż to one w największym stopniu zagwarantują wygląd choinki przy zgaszonym świetle. Choinki takie są energooszczędne, bardzo łatwe w montażu, charakteryzują się także długą żywotnością, a dobrze zabezpieczone z pewnością będą idealną ozdobą świąt przez wiele lat.

Dominik Jaskulski

Dominik Jaskulski

Projektant i wykonawca zastosowań energo- i elektrotechnicznych. Kierownik zespołu d/s doradztwa i wdrożeń nowych technologii oraz zastosowań technologii ledowych.

Więcej wpisów